Volná místa – Vedoucí směny ve skladu

6. prosince 2022

Hledáme pro náš velkoobchodní sklad s barvami a drogerií v Praze na adrese Paceřická 2773/1, Praha 9 – Horní Počernice zaměstnance na pozici Vedoucí směny ve skladu – dvousměnný provoz.

Pracovní směny jsou pondělí – pátek. Délka jedné směny 8,25 hod. včetně přestávky na oběd.

Požadujeme:

Středoškolské vzdělání, popř. vyučen s delší praxí na obdobné pozici ve skladu

Znalost práce na PC

Alespoň hovorově anglický jazyk

Trestní bezúhonnost

Pečlivost a samostatnost

Odpovědnost

Průkaz VZV a na Retrak výhodou

Nabízíme:

Smlouvu na hlavní pracovní poměr

Základní měsíční plat 25.000,- Kč

Nástupní osobní ohodnocení 6.000,- Kč

Náborový příspěvek 30.000,- Kč

Stabilizační pololetní a roční odměny

Cílové prémie

Bonusy a mimořádné prémie za bezchybovost a rychlost

Příplatky za přesčasy

Ošatné ve výši 120,- Kč/den

2x ročně obdržíte prostředky na praní a osobní hygienu

Zaměstnanecké slevy na sortiment naší společnosti

Příspěvek na penzijní pojištění 950,- Kč/měsíc

Stravenky 150,- Kč/den (příspěvek zaměstnavatele 82,- Kč/den)

Dovolená 5 týdnů

Příspěvek na kulturní a sportovně-relaxační činnosti (divadlo, kino, bazén, masáže, aj.)

Příspěvek na zimní a letní dětskou rekreaci

Zázemí stabilní společnosti

Dlouhodobé zaměstnání

Nástup možný ihned

Popis pozice:

Dodržování předpisů

Plnění úkolů dle pokynů vedoucího skladu