Volná místa – Vedoucí referent/-ka – mzdového a personálního oddělení

6. prosince 2022

Hledáme kolegyni / kolegu na pozici Vedoucí referent/-ka – mzdového a personálního oddělení.

Místo výkonu práce: Paceřická 2773/1, Praha 9 – Horní Počernice

Požadujeme:

– Středoškolské vzdělání

– Praxe ve mzdové účtárně

– Pečlivost, přesnost a zodpovědnost za svěřené úkoly

– Diskrétnost a ochota se vzdělávat

– Orientace ve mzdové a personální problematice

– Znalost práce na PC

– Znalost mzdového programu Nugget výhodou

– Znalost AJ výhodou

– Trestní bezúhonnost

Pracovní náplň:

– Znalost zpracování mezd a personální agendy

– Kontrola a zpracování docházky zaměstnanců

– Komunikace se zdravotními pojišťovnami, ČSSZ a FÚ

– Roční zúčtování daní

– Příprava pracovních smluv, dodatků apod.

– Vedení přijímacích řízení

– Základní znalost BOZP pro zaměstnance a vedoucí zaměstnance

– Plánování školení, vedení agendy školení a vzdělávání

– Zajišťování povinných školení pro zaměstnance

Nabízíme:

– zaměstnání na plný pracovní úvazek

– čtvrtletní odměny v závislosti na pracovních výsledcích

– pololetní odměny (5.000 – 10.000 Kč)

– kompletní zaškolení

– zázemí úspěšné a stabilní české společnosti

– Zaměstnanecké slevy na sortiment naší společnosti

– Příspěvek na penzijní pojištění 950,- Kč/měsíc

– Stravenky 150,- Kč/den (příspěvek zaměstnavatele 82,- Kč/den)

– Dovolená 5 týdnů

– Příspěvek na kulturní a sportovně-relaxační činnosti (divadlo, kino, bazén, masáže, aj.)

– Příspěvek na zimní a letní dětskou rekreaci

Nástupní plat: 35.000,- Kč, k tomu měsíční prémie: 0 – 100%

Výběrové řízení bude probíhat v průběhu ledna 2023.